Haberler

CNNTÜRK Spikerlerine Spikerlik Kursu

CNNTURK, yeni yayın döneminde tüm ekran yüzlerinin, diksiyon – spikerlik kursu, sunuculuk ve beden dili eğitiminde Spikerlik.Org’ni tercih etti. Alp ÖZGEN, Aysun Bal, Barış KUYUCU, Başak ŞENGÜL, Begüm DÖNMEZ, Büşra SANAY, Cem YILMAZ, Ebru BAKİ, Fulya SOYBAŞ, Hakan TUNÇ, Hande Aşık, Nebil EVREN, Nefise KARATAY, Nevşin Mengü, Özge UZUN, Seda ÖĞRETİR, Sinan KUNTER, Sultan Arınır, Tunç ARSLANALP olmak üzere CNNTÜRK’ün tüm spiker ve sunucularının soluk ve ses kullanımı, diksiyon, fonetik derslerini Akademi Başkanı ve Dilbilimci Levent İNCE; beden dili ve imaj derslerini Devlet Tiyatroları Sanatçısı Cevdet ARICILAR, ayakta haber sunumu ve vurgu dersleriniyse Devlet Tiyatroları Sanatçısı Rüştü ASYALI üstlendi.

5 Yorum

 1. spikerlik.org

  6 Eylül 2013 at 18:23

  Değerli Arkadaşlar,
  Gelen yorumların tamamı eğitim programına katılmak istendiği doğrultusunda.
  Spikerlik kursu katılımıyla ilgili, https://www.spikerlik.org adresinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
  Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler.

 2. Sami Kavak

  7 Eylül 2013 at 13:35

  TRT Spikerleri ve duayen tiyatro sanatçılarından spikerlik eğitimi almak ayrıcalıktı. Teşekkürler Spikerlik.Org.

 3. Aylin Keskin

  9 Eylül 2013 at 13:33

  spikerlik kursu veren birçok yer var. Ben de önce her yeri araştırdım. Eğitim kadrosu ve Ankara, İstanbul ve İzmir’deki şubeleriyle bence en iyisi Spikerlik.Org. Spikerlik kursuna gitmeyi düşünüyorsanız, Spikerlik.Org derim.

 4. Begüm Coşkun

  13 Ekim 2013 at 05:21

  İnternetten eğitim kadrosunda ders alacağım hocaları görünce inanamamıştım. Kayıt yaptırdıktan sonra gördüm ki, gerçekten de Nermin Tuğuşlu’dan, Rüştü Asyalı’ya, Cihan Ünal’dan İrfan Değirmenci’ye herkes spikerlik derslerine giriyor. Sertifika sınavından da 95 aldım ve beni Lig TV’ye yönlendiren Spikerlik.Org’e teşekkür ederim. Çok yakında Lig TV’deki birçok röportajı benden izleyeceksiniz.

 5. Ahmet Mert

  15 Kasım 2014 at 15:51

  İstanbul’daki bütün spikerlik kurslarını araştırdım. Spikerlik kursunda Spikerlik.Org’i tercih etmeye karar verdim. Hayatımda verdiğim en doğru karar olduğunu dersleri gördükten sonra anladım. Bu eğitimi alacaksanız doğru kişilerden almalısınız. Eğitim alan spikerlerden derslere girenler de var, Ama Cihan Ünal, Altan Erkekli, Nermin Tuğuşlu, Cihangir Göker, Kaan Yakuphan da derslerimize girdi. Son kuruşuna kadar helal olsun.

Bir yorum da siz yazabilirsiniz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.